informace

Dobrý den,mám dotaz ohledně mého mentálně postiženého brášky.V dubnu loňského roku nám umřela maminka,která o něho pečovala.Jelikož nemám dobré vztahy s naším starším bratrem,který mi to ani nedal vědet jsem až později zjistila,že bráška je u pro nás úplně cizí paní a že ji opatrvníkem stanovil Městský úřad na základě lži,že je jeho teta.Zjistila jsem kde se nachází,kontaktovala jsem onu paní a sešli jsme se.Bráška mě vzal stranou a prosil mě ať ho tam nenechávám,že chce být s námi.V té době jsem se akorát stěhovala a tak jsem mu slíbila,že to začneme řešit až se přestěhuji.Dohodli jsme se na další návštěvě,tentokrát již u nich na bráškovi narozeniny,ty byly v listopadu.Ale nemohli jsme přijet neboť to ta paní odvolala s odůvodněním,že jsou nemocní a neměl by se o nás kdo postarat,že i bráškovi podává jen jídlo do jeho pokoje a nesmi s nimi přijít do styku.Do toho pišlo pozvání k notáři,že budeme dědit po naší babičce a od té doby se dějí věci,bráška prý po našem setkáni na ni vztáhnul ruku,proto ho prý musela vzít k psychiatrovi,který prý řekl,že za to můžeme my a že není dobré aby se s námi stýkal.To všechno víme od té paní,ale jen přes sms,kyž chci mluvit s bráškou tak je vedle něj a říká mu co má říkat,takže slyšíme abychom nejezdili,že nás nechce vidět atd.Moc mě to trápí neboť se bráška narodil když mě bylo 13 a celé jeho dětství jsme se od sebe nehnuli.Já ho brala mezi své kamarády,maminka šla do práce když mu bylo půl roku a já se o něho starala.Máme spolu krásný vztah i s mými dětmi.Mám spoustu lidiček kteří půjdou se mnou o něj bojovat.Vždyť ani na Vánoce nám nedovolila přijet a když jsme je zvali k nám tak odpověděla,že jedou za rodinou načež jsem namítla,že bráška má taky rodinu a že ho chceme na Vánoce alespoň na 3dny tak se rozčílila,že jsem ubohá.Všechny její sms mám schované.PROSÍM poraďte mi jak to mám udělat,abych si mohla brášku vzít k sobě.Vždyť ani nevím jak žije,ono je toho víc co bych ještě mohla napsat např.že ona ho vůbec nezná,když jsem ji chtěla říct jak na něj,co má rád a co nemá tak řekla,že to naše maminka dělala špatně a mě jímá hrůza co s ním provádí,že ani vlastní sestru kterou miloval nechce vidět.Nikdy u psychiatra nebyl,nikdy nebral žádné léky až teď u té paní,která nám znemožňuje stýkání se s ním.Ještě jednou PROSÍM o radu co a jak mám udělat,aby byl s námi,se svojí rodinou.Děkuji moc za Vaši odpověď Ivana
Odpovědí (2)