Vazena p.Mudr Pastorkova Radmila
Velice Vam pekne dekuji za odpoved kterou jsem od Vas dostal aby bylo trosku jasno o mem zdr.stavu .Ja jsem delal 25.let na dole po vojne s jednym okem na dole nikomu to nevadilo ze jsem faral s takym zdravotnim stavem ale jako nahle jsem prekonal Epilepticky zachvat tak okamzite mne vyradili na povrch a samozrejmne na vseobecnou nemoc.A schvalne proc aby my nemuseli dat po tolika rokoch nemoc s povolani protoze clovek ktery oddela tolik roku na dole tak musi byt chytnuty i na ruce ci klouby i na plice a jeste s jednym okem na dole to je pripad ze ?A kdyz jsem si pozadal o ID.Tak my bylo sdeleno ze jsem uplne zdravy a co bych po nich vubec chtel.Tak se domnivam ze v Kar.Horn.Nemocnici se davaji id a choroby spovolani jen lidem po znamosti a verym tomu ze je to tak po skusenostech ktere mam.Znam plno lidi ktery delali se mnou a jsou vyrazeny na chorobu s povolani a dneska si staveji chaty a baraky a garaze tak se ptam jak je to mozne ze tak nemocny lide a jeste si staveji pro sve rodiny .Tak nabyvam vedomy ze to jsou vsechno uplatkovy chlapy ktery se znaji dobre stema doktorama .Nezlob te se na mne ale myslim si to.Ze takovy clovek jako ja co cely zivot dela jak pitomec poctivo nema narok na nic pokud nema znamosti.Dekuji za odpoved a prosim nezlob te se ze jsem to tak popsal .
Odpovědí (1)