Spletitá situace s matkou

DObrý den.
Velmi mě tíží situace kolem mojí maminky. Po letech jí skončil partnerský vztah. Nefungoval. Více než dva roky měla mamka soudní vystěhování, přesto nebylo možné aby odešla. NEchtěla. Jakkoli jsme se jí snažili pomoci, odmítala to. Vždy řekla,ať jí nechám. Když jsem se neptala na nic, řekla mi,že nemám zájem,když jsem ho jevila,bylo ho moc. Nabídli jsme ji bydlení u nás, i koupi nějakého domečku, bytu. Nechce nic. Za dramatických podmínek ji vlastní otec a můj manžel odtamtud odvezli. Bylo to v červnu. JEště dnes odtamtud není vůbec odstěhovaná. ZAžila jsem ovšem několikrát, řekla bych třeba pětkrát, kdy mě poví, že ona si něco udělá...že už nechce žít. TO mě velmi znepokojuje.
Dnes jsem se dozvěděla, že má v práci "důtku", za to,že něco vzala, ukradla...(dělá na expedici) Dále sestra říkala, že prý chodila u babičky strejdovi do dílny...netuším,co by tam dělala...prý jí nahrála kamera...když údajně zjistila,že tam je kamera,tak jí nějak zničila. Je to pravda, výmysl?? Strýc se cítí očividně ohrožen,když je mamka u babičky a když se tam pomaličku, polehoučku zabydluje...JDe v tomto o majetek, který chce on. MAtka tam nyní bydlí, on tam má dílnu na opravu aut. Je to pro mě tak hrozné a cítím se tím zavalena. Kde je pravda? Co já v této situaci?!!! Byli jsme spolu na dovolené, nevím jak, ale zůstala v kontaktu s jedním mužem. Anglicky neumí, ptá se nás, co napsal...stále jí zvoní mobil. Touží po dalším vztahu...je to velmi milá, veselá dáma. Často se chlubí, kdo ji chtěl. Tak to nazývá. Kluci v mém věku ji zvou třeba na fotbal...Vždy byla silnější, teď velmi,velmi zhubla, ten, kdo nás nezná si myslí,že je to moje sestra!! Já jsem jí pověděla, že dokud nebude ona v pořádku,že si nepřeji,aby měla další vztah...opět mi řekla,že nechce žít...že jí jenom ubližuji.
Chodila za psychologem, i psychiatrem. Měla by užívat zoloft. Ten nebere... žádala jsem ji ovšem, aby ho brala,tak nevím,jak je to teď. Jsou o takové hlavní body...je to nesmírně spletité.
Tíží mě to a nevím vůbec,jak se k tomu postavit...
I.

Akceptovaná odpověď

středa, listopad 19 2014, 03:42 PM - #trvalý odkaz