Změna zájmu

Dobrý den

Jsem vozíčkář po úrazu míchy. Díky úrazu nemohu již mít vrchol při sexu ani masturbaci. Již delší čas cítím, že nemám zájem o ženy,manželka ochladla zcela také, sex máme jednou za rok a já ztrácím zájem také.

Naopak obdivuji zdravá mužská těla a detaily mužů v plavkách.Prakticky se to má tak, že mám sbírku tajných fotek mužů slipařů, plavkařů a objevují se i nazí. Dělá mi příjemně pohled na mužský penis nebo jeho obrys,naopak žen se začínám bát, že nejsem mužsky přitažlivý.
Pociťuji touhu muže masturbovat nebo mu aspoň vidět obrys mužství,tyto představy se mi už i do snů promítly v noci. Probudím se a cítím chutě onanovat sám sebe, což je bez nějakého výsledku uspokojení.

Před úrazem jsem normálně sexuálně žil většinovým způsobem, ovšem masturbaci jsem potřeboval takřka denně i v manželství. Asi bylo trapné,že mi vyhovovala onanie tajně před zrcadlem, kdy jsem stál před ním jen ve slipech, lákalo mě vidět sám sebe.
V dětství jsem měl až do14 let poměrně ztíženou onanii, matka mi dělala kontroly ,zvedala peřinu, nesměl jsem ležet moc na břichu, hned měla řeči, že to nesmím, že onanují jen úchylové. Chlapecké červené trenky mi musely tři dny vystačit. Chycení se s věkem snižovala, ale ten pocit viny, že dělám něco špatného tu byl. Ve 14 letech kontroly přestaly a najednou mi chyběly. Najednou jsem chtěl, aby mne chytla a domluvila, nebo dala trest klečet v koutě jen v trenkách, nebo plesknutí přes ruku, jako jsem to měl jako malý, nebo řeči, že půjdu na psychiatrii, když si neodvyknu.Trest klečení nebyl špatný, díky stehnům se dalo svírat v mladším věku penis a mít příjemný pocit, což nevěděla.Od 14 let začala klepat do mého pokoje,nebo se za dveřmi zeptala ...nehoníš?...vždy používala toto slovo.Naposledy mě chytnula a to už poznala,že jsem velký, bylo mi14 a zovna jsem explodoval do látky červených trenek. Tak tehdy prvně nevynadala.
Až na internátě jsem poznal, že nedělám nic špatného, navíc tam byli už spolužáci slipaři, což jsem neznal, a dost mi to dělalo myšlenky při onanii.

Vojnu jsem prožil bez problémů a tehdy mi muži nic neříkali, naopak toužil jsem po ženách. Po návratu jsem však první sex měl až v 24 letech, do té doby se mi moc nedařilo, nebýt masturbace, nezvládal bych to lehce. Ovšem občas se mi i přes touhu po ženách dostávaly do představ vzpomínky na bývalé spolužáky ve slipech, nejdříve těsně před vrcholem, no a později jsem s hrůzou zjistil, že už myslím na obrys mužství po celou dobu masturbace.
No, po oženění i v době chození jsem nepotřeboval tyto představy, absolutně bez problémů. Manželka však po porodu zájem postupně ztrácela a já najednou znovu začal onanovat zase pravidelně a přišla novinka, nenápadně jsem okukoval kolegy při převlékání,jaké mají prádlo. Tyto myšlenky mi začaly do masturbování samy automaticky nabíhat. Ty vrcholy při myšlence na neznámého slipaře byly nádherné a staly se už normální součástí mé intimity.Kolem30 let jsem snahy o potlačení myšlenek na slipy a penisy vzdal a těšil jsem se na to až budu masturbovat.

Přišel pak úraz a nastalo to, co jsem popsal výše.Změna je dnes pouze v tom, že bych chtěl mít možnost osahat jiného muže na zdravém těle, které funguje. Jako by mi chybělo to onanování při představě a já toužím po reálném setkávání s mužem s mírným bříškem v mém věku.
Prosil bych o radu jak postupovat, nebo co vlastně jsem.
Děkuji za názor
Radek

Akceptovaná odpověď

neděle, říjen 19 2014, 07:38 PM - #trvalý odkaz