Dejte s námi informacím smysl

Daruj správně

Můžete nás podpořit zasláním dárcovské SMS ve tvaru
DMS IP na telefonní číslo 87 777.

Cena DMS je 30 Kč,
o.s. InternetPoradna.cz obdrží 28,50 Kč.


Můžete přispívat také pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru
DMS ROK IP na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.

Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS provozuje Fórum dárců.

 

Подробнее на сайте: http://maintain-health.ruhttp://my-houseroom.ruGo to top of pagehttp://dohodok.ru
http://repair-dwelling.ru
http://choose-house.ru http://java-code.ruhttp://my-immobility.ruhttp://leadnews.ru http://grand-finance.ru http://health-treatment.ruhttp://tryjoomla.nethttp://joomspider.com http://kupil-jilie.ruhttp://body-treatment.ru http://buy-immobility.ruGo to top of page

Poprvé se jako nájemníci budovy na Wurmové ulici zúčastníme Noci divadel Divadla na Cucky. Noc divadel proběhne už tuto sobotu, 21. 11. v objektu Wurmova 7, kde už od 10:00 hodin dopoledne bude připravený program v podobě Vintage Marketu. Bližší informace si můžete pročíst níže či na stránkách Divadla na Cucky.

Program na Noc divadel - Divadlo na Cucky

V rámci Noci divadel tentokrát zpřístupníme celý objekt bývalé kanovnické rezidence a otevřené dveře budou také k našim sousedům na W7 (Bajkazyl, Internetporadna, Poradna pro ženy a dívky, Maltézská pomoc). Těšit se můžete na světelnou instalaci i bohatý program, který nabídne rozmanité podoby divadla v Olomouci.

10.00 – 15.00 Divadelní Vintage Market
Tradiční Vintage Market ušitý na míru Noci divadel. Kromě tradičního blešího sortimentu se tentokrát můžete těšit také na stánky olomouckých divadel. Výtěžek z prodeje ve stáncích divadel půjde na podporu divadelního spolku Úlet.

18.00 – 19.00 SPOLU Olomouc – Rozehřívačka
Přijďte se před divadelním maratonem zúčastnit tzv. rozehřívacího kolečka, které je určeno dětem, rodičům, studentům, pracujícím i těm bez práce, zkrátka všem, co se rádi baví a chtějí se naladit na divadelní notu s herci z organizace SPOLU Olomouc.

19.00 – 20.00 Improshow Divadelního spolku ÚLET a improvizační skupiny O.L.I.V.Y.
Divadelní spolek Úlet funguje pod Charitou Olomouc. Jeho členové jsou lidé s bezdomoveckou minulostí, přítomností a možná i budoucností. Téměř dva roky se spolek věnuje jednoduchým improvizacím, které baví herce a snad i diváky.

20.00 – 21.00 Otevřená hodina s Cirkusem LeVitare
Cirkus LeVitare je jediným novocirkusovým seskupením na Olomoucku. Ve své otevřené lekci ukáže něco ze svého umění a zároveň návštěvníkům nabídne možnost vyzkoušet si žongléřské umění.

21.00 – 22.00 Kabaret Malý
Překvapení večera. Divadelně – architektonicko – hudební kabaret o jedné tajemné budově v centru města.

 

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie