Tiskové zprávy

ARS Terapeutica pozvánka

Mezinárodní konferenci uměleckých terapií „Ars Terapeutica 2012“, která se koná v Brně ve dnech 15. - 17.6.2012 a InternetPoradna.cz je mediálním partnerem, má již v této chvíli potvrzenou zahraniční účast za arteterapii Dr. Marian Liebmann (Velká Británie) - autorka knihy: Skupinová arteterapie, za dramaterapii celosvětově uznávaná Dr. Sue Jennings z Velké Británie, vedoucí velkého centra tanečně – pohybové terapie Niek Ghekier z Belgie a Mgr. Renata Pelíšková za muzikoterapii, která již 15 let žije ve Švýcarsku. Ze 14 - ti tuzemských terapeutů můžeme zmínit např. autorku knihy: Muzikoterapie a specifické poruchy učení - Dr. Marii Beníčkovou, Dr. Jana Veselého za dramaterapii, Renu Milgrom za Tanečně - pohybovou terapii, předsedkyni MAUT - arteterapeutické asociace Mgr. Evu Hegarovou a autora knihy: Musica Humana: Úvod do muzikoterapie - Josefa Krčka.

Nebude chybět doprovodný program v podobě divadelního představení bezbariérového divadla Barka, barokní hudba v podání souboru Hipocondria ensemble, ochutnávky moravských vín, čajovna i velký výběr přednášek a workshopů.

Podrobnosti o programu konference naleznete zde: http://www.maut.cz/cz/clanek-86-5/main-top

Také na FB máme tuto událost. I zde bude program aktualizován: https://www.facebook.com/events/106644962767180/

Vánoční Nový prostor s iPoradnou

 

Vyšlo aktuální číslo Nového prostoru, kde má iPoranda také svůj prostor. Díky!. Od 28.11.2011 jej můžete získat od prodejců ve vašem městě. (pro Olomoucké jsou prodejní místa zde.).

Hlavním tématem tohoto vydájí je úspěch a neúspěch. Rozhodně s koncem roku je na místě bilancovní, ale nic se nemá přehánět:-) (poz. kovařík).

Z dalších témat vybíráme rozhovor s Emirem Kosturicou, Ženy na bojišti nebo Fíkový list korupce.

Pohodovou před vánoční náladu za InternetPoradnu přeje honza kovařík.

 

 

ARS Terapeutica 2012

 

dovolujeme si Vás pozvat na konferenci s názvem "Ars Terapeutica 2012" jejíž jsme mediálním partnerem. Konference uměleckých terapií pořádanou Moravskou asociací uměleckých terapií a Akademií Alternativa s.r.o. bude možné navštívit ve dnech 15.-17.6.2012 v Brně. Více zde.

Nabídka práce fundraisera

Forma práce: Částečný úvazek
Pozice: Fundraiser
Obor: Sociální a zdravotní oblast

Text inzerátu:
O.s. InternetPoradna.cz hledá pracovníka na pozici fundraisera pro získávání nových a zajištění komunikace s dosavadními firemními a individuálními dárci organizace.
Jedná se o práci na zkrácený úvazek 0,3 (12h/týden) na dobu určitou (do 31.12.2012).

Celý článek...

Více článků...

Kontakty

+420 587 406 126
recepce@iporadna.cz

o.s. InternetPoradna.cz

Ztracená 36
77900 Olomouc

IČ: 26533952

Více »

TwitterFacebook

Chci přispět