"S námi můžete začít znovu"
 

Dejte s námi informacím smysl

Daruj správně

Můžete nás podpořit zasláním dárcovské SMS ve tvaru
DMS IP na telefonní číslo 87 777.

Cena DMS je 30 Kč,
o.s. InternetPoradna.cz obdrží 28,50 Kč.


Můžete přispívat také pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru
DMS ROK IP na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.

Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS provozuje Fórum dárců.

 

Подробнее на сайте: http://java-code.ruhttp://joomspider.com http://dohodok.ru
http://grand-finance.ruhttp://choose-house.ru http://tryjoomla.net http://maintain-health.ruhttp://body-treatment.ruhttp://my-immobility.ru http://repair-dwelling.ru http://leadnews.ru http://health-treatment.ruhttp://buy-immobility.ruhttp://kupil-jilie.ruhttp://my-houseroom.ru

Téměř polovina školních prázdnin je již za námi. Od září budeme v Olomouci opět začínat s půlročními kurzy, které probíhají 1x do týdne. Které kurzy pro Vás plánujeme?

Z naší nabídky si můžete vybrat Kurz anglického či německého jazyka pro začátečníky. Jazykové kurzy jsou zaměřené na seznámení se s cizím jazykem, s jeho výslovností, základy gramatiky a správný pořádek slov ve větě. Součástí obou kurzů je také prostor pro konverzaci. Pracuje se s nejrůznějšími výukovými materiály. 

V kurzech se také věnujeme práci s počítači. Pokud s nimi nemáte vůbec žádné zkušenosti, nevíte nic o jejich ovládání a fungování, doporučíme Vám Kurz Základy obsluhy osobního počítače. Seznámíte se se všemi potřebnými informacemi, které Vám pomohou se zorientovat při práci na počítači a na internetu. Pokud již počítač určitou dobu využíváte, ale rádi byste pokročili, můžete využít našeho Kurzu Obsluha osobního počítače; tj. kurz pro pokročilejší uživatele. Náplní kurzu je seznámení se se sadou MS Office - zejména pak s MS Word, MS Excel a MS Power-Point. Seznámíte se ale také s USB diskem a dalšími věcmi, které běžný uživatel počítače využívá. 

Pokud chcete svou pozornost zaměřit zejména na hledání zaměstnání, můžete využít našeho kurzu Job Klub. Seznámíte se s tím, jak vytvořit životopis, sestavit motivační dopis, jak oslovit zaměstnavatele, či jak se připravit na pohovor. Kurz je veden interaktivní formou. 

V případě, že chcete pracovat na svých komunikačních dovednostech, nabízíme Kurz komunikačních dovedností vedený psycholožkou v naší organizaci (Mgr. Jana Málková). V kurzu se seznámíte s tím, jak pracovat se svými obavami při komunikaci, osvojíte si, jak správně komunikovat např. na pracovišti, ale i v osobním životě. Prostor je také na asertivitu a její techniky. 

Zaujal Vás některý z kurzů? Přihlašte se na náš e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo telefonicky: +420 736 447 248.

Doplňkové informace, které by Vás mohly zajímat:

  • Kurzy probíhají v sídle naší organizace, na adrese: Wurmova 7, Olomouc.
  • Podmínkou pro účast na kurzech je zároveň docházet do služby sociální rehabilitace Restart.
  • Každý kurz má kapacitu maximálně 10 osob. Minimální počet pro otevření kurzu je 5 osob.
  • Kurzy trvají půl roku; tzn. září 2014 - konec ledna 2015
  • Můžete se účastnit více kurzů
  • Přihlásit se můžete do 27. 8. 2014

 

Fotografie jsou pořízeny z kurzu Obsluha osobního počítače

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie