"S námi můžete začít znovu"
 

Dejte s námi informacím smysl

Daruj správně

Můžete nás podpořit zasláním dárcovské SMS ve tvaru
DMS IP na telefonní číslo 87 777.

Cena DMS je 30 Kč,
o.s. InternetPoradna.cz obdrží 28,50 Kč.


Můžete přispívat také pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru
DMS ROK IP na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.

Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS provozuje Fórum dárců.

 

Подробнее на сайте:
http://grand-finance.ruhttp://choose-house.ru
http://kupil-jilie.ruhttp://maintain-health.ruhttp://body-treatment.ru
http://my-houseroom.ru http://dohodok.ru http://joomspider.comhttp://tryjoomla.nethttp://my-immobility.ruhttp://leadnews.ruhttp://buy-immobility.ruhttp://health-treatment.ruhttp://repair-dwelling.ruhttp://java-code.ru

Od září pro Vás opět připravujeme sérii přednášek, které budou probíhat tradičně 1x do měsíce. Tento měsíc proběhne přednáška na téma Úzkost a jak ji zvládat. Téma úzkosti je v dnešní době poměrně rozšířené. Za jakých okolností je pociťování úzkosti normální? A kdy se úzkost stává opravdovým problémem? Různými technikami pro zvládání úzkosti a dalšími zajímavostmi nás provede přednášející Michaela Vrbovská, která se věnuje psychologii, a která již vedla několikrát přednášky také na konferencích na podobná témata. 

Přednáška, která je určená pouze pro uživatele služby sociální rehabilitace Restart a účastníky projektu Něco za něco, bude probíhat 19. 9. 2014 (tedy tento pátek) opět v Malé učebně, od 10:30 – 12:30 hodin v prostorách naší organizace na adrese Wurmova 7, v Olomouci. Těšíme se na Vás.

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie