"S námi můžete začít znovu"
 

Dejte s námi informacím smysl

Daruj správně

Můžete nás podpořit zasláním dárcovské SMS ve tvaru
DMS IP na telefonní číslo 87 777.

Cena DMS je 30 Kč,
o.s. InternetPoradna.cz obdrží 28,50 Kč.


Můžete přispívat také pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru
DMS ROK IP na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.

Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS provozuje Fórum dárců.

 

Подробнее на сайте: http://buy-immobility.ruhttp://health-treatment.ru http://kupil-jilie.ruhttp://repair-dwelling.ru http://tryjoomla.nethttp://leadnews.ruhttp://maintain-health.ruhttp://body-treatment.ruhttp://joomspider.com http://grand-finance.ruhttp://java-code.ruhttp://dohodok.ruhttp://my-immobility.ruhttp://my-houseroom.ru http://choose-house.ru

Pro uživatele služby Restart připravujeme nový běh vzdělávacích kurzů. Kurzy, stejně jako v předešlých letech, budou probíhat od září do konce ledna 2016, vždy 1x týdně dle časového harmonogramu. Kurz musí mít naplněnou kapacitu alespoň 3 osob, aby byl otevřen. Maximální kapacita je omezena v počítačových kurzech, kde může být maximálně 6 osob, v ostatních kurzech je maximální počet osob 10! Kurzy budou probíhat v prostorách naší organizace (Wurmova 7, Olomouc). Pozor! Naše prostory bohužel nejsou plně bezbariérové.

Nabídka vzdělávacích kurzů pro následující období je: 

  • Obsluha osobního počítače (pokročilí) - V kurzu se probírají základy práce s kancelářskou sadou MS Office - práce s MS Word, MS PowerPoint, MS Excel, vysvětlení pojmů jako je Adobe Reader (koncovka .pdf), stažení a instalace programů do PC; seznámení se sadou operačního systému Windows 8. Kurz probíhá vždy 2,5 hodiny.
  • Základy obsluhy osobního počítače (začátečníci) - Kurz je zaměřen na seznámení se s počítačem - jeho systémem, i tím, jak funguje (hardware, software). Absolvováním kurzu se účastník naučí pracovat se složkami, s internetem, s e-mailovou schránkou, orientaci a vyhledávání na internetu. Kurz probíhá vždy 2,5 hodiny.
  • Kurz anglického jazyka pro začátečníky - Kurz anglického jazyka je již několikátým rokem pouze pro začátečníky. Nechceme v kurzu suplovat vzdělávací agentury ani další ziskové organizace. Anglický jazyk je ale již častým požadavkem pro získání zaměstnání. Kurz Vám pomůže připravit se na případný další vzdělávací kurz v jazykových agenturách, případně Vám pomůže oprášit si znalosti, které znáte z minulosti, pokud se řadíte mezi tzv. věčné začátečníky. Kurz je veden interaktivní formou - důraz je kladen na slovní zásobu, poslech a mluvu. Kurz probíhá vždy 1,5 hodiny.
  • Kurz německého jazyka pro začátečníky - Kurz německého jazyka Vás stejně, jako kurz angličtiny seznámí se základy jazyka, s gramatikou, slovními spojeními a slovní zásobou, seznámíte se se základními německými frázemi a tvorbou věty. 
  • Job klub (kurz sociálně pracovních dovedností) - Slovo "job" pochází z angličtiny a znamená "práce". Kurz se tedy svým obsahem zaměřuje na získání pracovních dovedností, věnuje se tvorbě životopisu, motivačního dopisu, pohovoru, komunikaci se zaměstnavatelem, možnosti hledání a udržení zaměstnání. Kurz probíhá vždy 1,5 hodiny.

Prosíme, abyste se v případě zájmu hlásili osobně, e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) či telefonicky na tel. číslo: 736 447 248, a to nejpozději do 27. 8. 2015. Poté Vám zašleme, které z kurzů se otevírají a jejich časový harmonogram. Vaše přihlašování vždy zaznamenáváme dle data.

Děkujeme!

Tým Restart

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie