"S námi můžete začít znovu"
 

Dejte s námi informacím smysl

Daruj správně

Můžete nás podpořit zasláním dárcovské SMS ve tvaru
DMS IP na telefonní číslo 87 777.

Cena DMS je 30 Kč,
o.s. InternetPoradna.cz obdrží 28,50 Kč.


Můžete přispívat také pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru
DMS ROK IP na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.

Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS provozuje Fórum dárců.

 

Подробнее на сайте: http://dohodok.ru http://buy-immobility.ru http://my-houseroom.ru http://java-code.ruhttp://leadnews.ru http://tryjoomla.nethttp://kupil-jilie.ruhttp://grand-finance.ruhttp://repair-dwelling.ruhttp://choose-house.ruhttp://joomspider.comhttp://my-immobility.ruhttp://body-treatment.ruhttp://health-treatment.ruhttp://maintain-health.ru

V týdnu od 1. února otevíráme nový běh vzdělávacích kurzů. Kurzy ve službě Restart probíhají vždy půl roku, 1x do týdne. Výstupem z kurzu jsou certifikáty, pro jejichž získání je nutné splnit několik podmínek: docházka, průběžné testy a úspěšně zvládnout závěrečný test na 80 %. V případě zájmu o kurz je třeba přihlásit se do 26. 1. 2016 svému konzultantovi, e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo telefonicky: 736 447 248. Nově je také možné přihlásit se skrze on-line formulář.

Nabídka vzdělávacích kurzů na toto období je následující:

 • Základy obsluhy osobního počítače (kurz PC pro začátečníky) - lektor: Mgr. Bc. Miroslava Gregorová
  • Kurz je určen pro ty, kteří se s počítačem teprve seznamují; cílem kurzu je osvojit si základní orientaci v počítači, ve stromové struktuře (práce se složkami), seznámit se s názvoslovím, které se k počítači pojí, naučit se orientaci na internetu, založení e-mailové schránky apod.
 • Obsluha osobního počítače (kurz PC pro pokročilé) - lektor: Mgr. Bc. Miroslava Gregorová
  • Kurz je po pokročilejší uživatele; náplní kurzu je práce se základním kancelářským balíčkem Microsoft Office - MS Word, MS Excel, MS Powerpoint. V kurzu se pracuje také s internetem.
 • Anglický jazyk pro začátečníky - lektor: Mgr. Nela Kadlecová, DiS.
  • V kurzu je probírána základní anglická gramatika, účastníci kurzu se postupně seznamují se základní slovní zásobou a frázemi. Součástí kurzu jsou poslechová cvičení a základní konverzační témata.
 • Německý jazyk pro začátečníky - lektor: Mgr. Bc. Miroslava Gregorová
  • V kurzu je probírána základní německá gramatika, účastníci kurzu se postupně seznamují se základní slovní zásobou a frázemi. Součástí kurzu jsou základní konverzační témata.
 • Konverzace v anglickém jazyce - lektor: Mgr. Nela Kadlecová, DiS.
  • Jedná se o procvičování anglického jazyka skrze čtení, a mluvení v anglickém jazyce. Kurz je veden interaktivní formou, je určen pro pokročilé uživatele se slovní zásobou a se schopností tvořit věty v anglickém jazyce.
 • Job klub (kurz sociálně - pracovních dovedností) - lektoři: Bc. Michal Sirka, DiS., Mgr. Petr Hlušička
  • Kurz je zaměřený na hledání zaměstnání, účastníci se dozví, jak správně napsat životopis, motivační dopis, jak komunikovat se zaměstnavatelem, jak se připravit na pracovní pohovor apod. Obsahem kurzu je také motivace k hledání práce, zvládání pracovních úkolů atd

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie