"S námi můžete začít znovu"
 

Dejte s námi informacím smysl

Daruj správně

Můžete nás podpořit zasláním dárcovské SMS ve tvaru
DMS IP na telefonní číslo 87 777.

Cena DMS je 30 Kč,
o.s. InternetPoradna.cz obdrží 28,50 Kč.


Můžete přispívat také pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru
DMS ROK IP na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.

Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS provozuje Fórum dárců.

 

Vážení uživatelé, od Nového roku pro Vás připravujeme Motivační pátky na každý pátek! Těšit se můžete na přednáškydeskové či společenské hryergoterapii a skupiny vedené naším psychologem Mgr. Petrem Hlušičkou. Motivační pátky i nadále zůstávají dobrovolnou aktivitou, které se můžete zúčastnit. Pokud byste chtěli odebírat náš informační e-mail 1x měsíčně, zaregistrujte se skrze tento on-line formulář

Motivační pátky budou probíhat každý pátek od 13:00 hodin.

Harmonogram volnočasových aktivit pro měsíc leden 2016

15. 1. 2016 Přednáška na téma Legislativní změny k 1. 1. 2016

  • Přednáška bude věnována legislativním změnám k 1. 1. 2016, a bude vedena Mgr. Nelou Kadlecovou, DiS. Přednáška bude trvat zhruba hodinu, probíhat bude v Konzultační místnosti č. 1, od 13:00 hodin. Jste srdečně zváni.

22. 1. 2016 Deskové hry

  • Zveme Vás na deskové hry, které proběhnou 22. ledna od 13:00 hodin. Pokud máte chuť strávit 1 - 2 hodiny nad nejrůznějšími deskovými či společenskými hrami, jste zváni.

29. 1. 2016 První setkání Podpůrné skupiny

  • Jedná se o novou aktivitu v rámci služby Restart. Podpůrná skupina je otevřeným a bezpečným prostorem pro všechny, kteří se chtějí navzájem sdílet. Setkání mají terapeutický záměr, a jsou vždy provázány různými tématy. Více informací naleznete na nástěnce či zde. Informovat se můžete také u pracovníků Restart. Setkání začíná ve 13:00 hodin, a vede jej psycholog, Mgr. Petr Hlušička.

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie