"S námi můžete začít znovu"
 

Dejte s námi informacím smysl

Daruj správně

Můžete nás podpořit zasláním dárcovské SMS ve tvaru
DMS IP na telefonní číslo 87 777.

Cena DMS je 30 Kč,
o.s. InternetPoradna.cz obdrží 28,50 Kč.


Můžete přispívat také pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru
DMS ROK IP na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.

Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS provozuje Fórum dárců.

 

Подробнее на сайте: http://dohodok.ru
http://repair-dwelling.ruhttp://grand-finance.ru
http://kupil-jilie.ru http://joomspider.comGo to top of pagehttp://my-houseroom.ruhttp://tryjoomla.net http://buy-immobility.ru
http://choose-house.ruhttp://maintain-health.ruhttp://leadnews.ruhttp://body-treatment.ru http://java-code.ruhttp://health-treatment.ruGo to top of pagehttp://my-immobility.ru

Kurzy z období září 2013 - leden 2014 pomalu končí. Připravujeme ale kurzy nové, které budou otevřeny v týdnu od 10. února 2014. O jaké kurzy půjde? Uživatelé služby sociální rehabilitace Restart se mohou opět těšit na Počítačové a jazykové kurzy (anglický a německý jazyk), dále na kurz komunikačních dovedností a Job klub. Tradičně zůstanou také páteční přednášky 1x za měsíc nebo deskové hry.

V počítačovém kurzu pro začátečníky budou účastníci seznámeni se základními pojmy výpočetní techniky a obsluze osobního počítače. Dále se účastníci blíže seznámí s internetem a se základními způsoby ovládání Microsoft Wordu.

V počítačovém kurzu pro pokročilé se již účastníci kurzu budou seznamovat více s prací v textovém a tabulkovém procesoru, a také se základy formátování snímku či prezentací.

V kurzu Anglického i Německého jazyka pro začátečníky se účastníci seznámí se základní gramatikou a konverzačními tématy. Postupně se také budou seznamovat s anglickou či německou výslovností.

Job klub bude napomáhat účastníkům v oblasti zaměstnání, s přípravou na pracovní pohovor, s tvorbou životopisu či motivačního dopisu. Lektor bude věnovat pozornost také tématům souvisejícím s hledáním práce - stres, zdroje příležitostí, inzeráty, ale také oslovování zaměstnavatelů a sebeprezentace.

Kurz komunikačních dovedností bude zaměřen zejména na zlepšení svých komunikačních dovedností. Lektor se bude věnovat řešení nejrůznějších a častých komunikačních situací, jakými mohou být např.: pracovní pohovor, komunikace po telefonu či e-mailem atd. Účastníci se budou učit jak naslouchat sobě i druhým, a budou se věnovat tématům jako je asertivita, konflikt, sebevědomí či etiketa.

Uživatelé služby sociální rehabilitace Restart mají možnost se přihlásit do 3. 2. 2014. Nabízené kurzy jsou zdarma!

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie