Sdílíme pro Vás důležitá telefonická čísla, na která se můžete v případě psychické krize obrátit. Dále se můžete obrátit i na naší Linku důvěry (585 414 600). 

Ta je určená všem osobám, které se cítí v krizi či obtížné životní situaci. Cítí se ohroženi, potřebují radu, podporu a pomoc. Služba je poskytována každý všední den od 18:00 do 6:00. Víkendy a svátky nepřetržitě. V jeden okamžik může probíhat jeden hovor. Všechny kontakty jsou anonymní, volající nemusí (pokud nebude sám chtít) sdělit své jméno, místo pobytu či jiné údaje. Hovory nejsou nahrávány, nezobrazuje se telefonní číslo volajícího. Pracovníci linky nevolají zpět na zmeškaná volání. 

Olomoucká linka důvěry provozuje také krizový chat. Službu lze využít na internetových stránkách http://elinka.iporadna.cz/. Pracovníci jsou přítomni každé úterý, čtvrtek a neděli od 18:30 do 20:30. Poradenství je poskytováno bezplatně, uživatel hradí pouze poplatek za hovor svému operátorovi dle jeho tarifu, případně poplatek za internetové připojení.

 

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie