Od 29. 10. do 6. 11. jsme tu pro Vás na mailech a na telefonních číslech:
736 447 248 (dovoláte se sociální pracovnici Mgr. Kláře Bezděkové)
774 724 877 (dovoláte se sociální pracovnici Mgr. Elišce Škůrkové, dříve Juřičkové).
 
Ostatní pracovníky zastihnete na níže uvedených mailech, kde jsou Vám k dispozici každý pracovní den od 8 do 16 hodin - v pátek do 14 hodin.
Každý den je tu pro Vás také linka důvěry, vždy od 18 do 6 hodin, víkendy a svátky nonstop: 585 414 600.
O tom, jak budeme fungovat následující dny, Vás budeme informovat. Opatrujte se.
Mnoho sil Vám posílají pracovníci InternetPoradny.cz.
 
Maily na pracovníky:
Mgr. Zuzana Kohoutová, sociální pracovnice služby Restart sociální rehabilitace - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Markéta Doleželová, psycholožka - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. et Bc. Kateřina Benešová, sociální pracovnice služby Restart sociální rehabilitace - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Eliška Škůrková, dříve Juřičková - sociální pracovnice odborné sociální poradny - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Klára Bezděková, sociální pracovnice služby Restart sociální rehabilitace a odborné sociální poradny - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Lubomír Krčmárik, peer konzultant - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie