"Ptejte se, braňte se! Má to smysl."
 

Dejte s námi informacím smysl

Daruj správně

Můžete nás podpořit zasláním dárcovské SMS ve tvaru
DMS IP na telefonní číslo 87 777.

Cena DMS je 30 Kč,
o.s. InternetPoradna.cz obdrží 28,50 Kč.


Můžete přispívat také pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru
DMS ROK IP na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.

Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS provozuje Fórum dárců.

 

Vážení uživatelé služeb odborného sociálního poradenství a sociální rehabilitace Restart. Dovolujeme si vás upozornit na přerušení poskytování služby odborné sociální poradenství, která nebude ve dnech 7. a 10. července poskytována z důvodu čerpání dovolené.

V případě potřeby se prosím obracejte na kancelář služby Sociální rehabilitace Restart nebo na telefonní číslo 587 406 126.

Děkujeme za pochopení.

 

OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ PROVOZOVÁNÍ SLUŽEB ODBORNÉ SOCIÁLNÍ PORADENSTVÍ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM ZNEVÝHODNĚNÍM A SENIORY A SOCIÁLNÍ REHABILITACE RESTART VE DNECH 23. 12. 2016 – 1. 1. 2017.

V těchto dnech nejsou služby poskytovány. Děkujeme za pochopení.

Vážení zájemci/uživatelé,

v pondělí dne 27. 6. 2016 (z důvodu vzdělávání a dovolené) nebudou k dispozici pracovníci služby odborné sociální poradenství. V případě potřeby se prosím obracejte na kancelář služby Sociální rehabilitace Restart nebo na telefonní číslo 587 406 126.
Děkujeme za pochopení,
Adéla Šolcová, vedoucí služby

OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ PROVOZOVÁNÍ SLUŽEB ODBORNÉ SOCIÁLNÍ PORADENSTVÍ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM ZNEVÝHODNĚNÍM A SENIORY A SOCIÁLNÍ REHABILITACE RESTART VE DNECH 21. 12. 2015 – 3. 1. 2016.


V těchto dnech nejsou služby poskytovány. Děkujeme za pochopení.

Vážení tazatelé,

děkujeme za důvěru, kterou jste nám projevili tím, že na našich stránkách chcete zadat dotaz. Tato část webových stránek je nyní z technických důvodů nefunkční. Pro získání odpovědi na svůj dotaz prosím využijte původní stránky www.iporadna.cz. Veškeré dotazy a odpovědi jsou nadále k dispozici na stránkách www.iporadna.cz. Děkujeme za pochopení.

Tým Internetporadny

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie