"S námi můžete začít znovu"
 

22. 9. 2021 v čase od 13:00 se v iPoradně můžete těšit na poutavé vykládání: Jak jsem objevoval Paříž! 

Pokud jste osoba s jakýmkoli zdravotním omezením (duševní, fyzické, kombinované...) je tato aktivita určená právě pro Vás! Pokud máte zájem o využívání našich aktivit, kontaktujte nás na telefonním čísle 736 447 248.

Číst dál: Cestománie: Pozvánka na Besedu: Jak jsem objevoval Paříž

Od 6. září 2021 startují v iPoradně nové kurzy.

Pokud jste člověk s jakýmkoliv zdravotním omezením (duševním, fyzickým, kombinovaným) nebo senior, jsou tyto kurzy určené právě pro Vás! Přihlašujte se na čísle 737 896 077 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naše kurzy jsou poskytovány ZDARMA!

Dne 1. 9. se uskuteční další výlet s iPoradnou! Tentokrát se projdeme na poutní místo Svatý Kopeček. Procházka bude dlouhá cca 4 km lesem z Radíkova na Svatý Kopeček, kde si prohlédneme poutní areál. Sraz bude v 8:15h před budovou hlavního vlakového nádraží v Olomouci. Na tuto aktivitu je nutné se dopředu nahlásit! Cestovné a oběd si každý hradí sám. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle.: 737 893 955.

Pokud jste osoba s jakýmkoli zdravotním omezením (duševní, fyzické, kombinované...) je tato jednorázová aktivita určena právě pro Vás!
Kromě jednorázových aktivit nabízíme:
• letní intenzivní kurzy
• poradenství týkající se zaměstnání, bydlení, finanční situace, sociálních dávek a důchodů
• doprovody k lékaři, na úřady nebo do zaměstnání
• nácviky
• další aktivity zaměřené na vzdělávání a rozvoj jedince

Dne 18.8. vyrazily pracovnice z.s.iPoradny společně s klienty do Kroměříže . Další výlet se uskuteční ve středu 1. 9. 2021, kdy se společně vyrazí na procházku na Svatý Kopeček.

Číst dál: Výlet do Kroměříže 18.8.

Dne 18. 8. 2021 se uskuteční výlet do Kroměříže! Pokud jste osoba s jakýmkoli zdravotním omezením (duševní, fyzické, kombinované...) je tato jednorázová aktivity určena právě pro Vás!

Číst dál: Pozvánka na výlet do Kroměříže

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie