"S námi můžete začít znovu"
 
Подробнее на сайте: http://buy-immobility.ruhttp://health-treatment.ru http://kupil-jilie.ruhttp://repair-dwelling.ru http://tryjoomla.nethttp://leadnews.ruhttp://maintain-health.ruhttp://body-treatment.ruhttp://joomspider.com http://grand-finance.ruhttp://java-code.ruhttp://dohodok.ruhttp://my-immobility.ruhttp://my-houseroom.ru http://choose-house.ru

Pro uživatele služby Restart připravujeme nový běh vzdělávacích kurzů. Kurzy, stejně jako v předešlých letech, budou probíhat od září do konce ledna 2016, vždy 1x týdně dle časového harmonogramu. Kurz musí mít naplněnou kapacitu alespoň 3 osob, aby byl otevřen. Maximální kapacita je omezena v počítačových kurzech, kde může být maximálně 6 osob, v ostatních kurzech je maximální počet osob 10! Kurzy budou probíhat v prostorách naší organizace (Wurmova 7, Olomouc). Pozor! Naše prostory bohužel nejsou plně bezbariérové.

Nabídka vzdělávacích kurzů pro následující období je: 

  • Obsluha osobního počítače (pokročilí) - V kurzu se probírají základy práce s kancelářskou sadou MS Office - práce s MS Word, MS PowerPoint, MS Excel, vysvětlení pojmů jako je Adobe Reader (koncovka .pdf), stažení a instalace programů do PC; seznámení se sadou operačního systému Windows 8. Kurz probíhá vždy 2,5 hodiny.
  • Základy obsluhy osobního počítače (začátečníci) - Kurz je zaměřen na seznámení se s počítačem - jeho systémem, i tím, jak funguje (hardware, software). Absolvováním kurzu se účastník naučí pracovat se složkami, s internetem, s e-mailovou schránkou, orientaci a vyhledávání na internetu. Kurz probíhá vždy 2,5 hodiny.
  • Kurz anglického jazyka pro začátečníky - Kurz anglického jazyka je již několikátým rokem pouze pro začátečníky. Nechceme v kurzu suplovat vzdělávací agentury ani další ziskové organizace. Anglický jazyk je ale již častým požadavkem pro získání zaměstnání. Kurz Vám pomůže připravit se na případný další vzdělávací kurz v jazykových agenturách, případně Vám pomůže oprášit si znalosti, které znáte z minulosti, pokud se řadíte mezi tzv. věčné začátečníky. Kurz je veden interaktivní formou - důraz je kladen na slovní zásobu, poslech a mluvu. Kurz probíhá vždy 1,5 hodiny.
  • Kurz německého jazyka pro začátečníky - Kurz německého jazyka Vás stejně, jako kurz angličtiny seznámí se základy jazyka, s gramatikou, slovními spojeními a slovní zásobou, seznámíte se se základními německými frázemi a tvorbou věty. 
  • Job klub (kurz sociálně pracovních dovedností) - Slovo "job" pochází z angličtiny a znamená "práce". Kurz se tedy svým obsahem zaměřuje na získání pracovních dovedností, věnuje se tvorbě životopisu, motivačního dopisu, pohovoru, komunikaci se zaměstnavatelem, možnosti hledání a udržení zaměstnání. Kurz probíhá vždy 1,5 hodiny.

Prosíme, abyste se v případě zájmu hlásili osobně, e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) či telefonicky na tel. číslo: 736 447 248, a to nejpozději do 27. 8. 2015. Poté Vám zašleme, které z kurzů se otevírají a jejich časový harmonogram. Vaše přihlašování vždy zaznamenáváme dle data.

Děkujeme!

Tým Restart

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie