"S námi můžete začít znovu"
 

V úterý 18.8. se uskuteční výlet do města Šternberk. Společně navštívíme Ecce homo park: http://www.eccehomopark.cz/, dále Expozici času: https://www.expozicecasu.cz/ a v případě zájmu a času se podíváme na hrad Šternberk. Každá expozice bude trvat v průměru 1 a půl hodiny. Oběd není v ceně, vezměte si něco s sebou anebo bude možný v restauraci. Sraz bude v 8:40 před hlavním vchodem hlavního nádraží. Návrat v odpoledních hodinách, nejpozději v 16:30. 

Pokud máte zájem, kontaktujte nás na telefonním čísle 736 447 248 nebo emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Je nutné nahlásit se DOPŘEDU! 

 

Další výlet, který nabízíme:

V úterý 4. 8. 2020 se uskuteční výlet na zámek Čechy pod Kosířem. Čeká nás prohlídka zámku, zámeckého parku a jiných expozic (Filmová expozice Svěrákových, Kresby J. Mánesa a expozice historických kol). Vstup a doprava je Zdarma. Autobus č. 780439 30 (směr Konice) - viz níže druhý obrázek, odjíždí ze zastávky Foersterova v 8:13 (zde nastoupí i dvě pracovnice, které Vás výletem provedou). Dále je možné nastoupit v 8:00 z autobusového nádraží, 8:10 ze zastávky Dvořákova či 8:17 z Neředín, krematorium. Odjezd záleží na délce expozic (jedna expozice trvá cca 30-45 minut). Prohlídky jsou dobrovolné, expozice si můžete vybrat, nemusíte chodit na všechny. Návrat nejpozději v 16:00. S sebou si nezapomeňte vzít průkazku na autobus (pokud jí máte), svačinku a dobrou náladu :) 

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie