"S námi můžete začít znovu"
 
Подробнее на сайте: http://java-code.ruhttp://dohodok.ruhttp://tryjoomla.nethttp://choose-house.ruhttp://maintain-health.ruGo to top of pagehttp://repair-dwelling.ru http://buy-immobility.ruhttp://health-treatment.ruhttp://my-houseroom.ruhttp://my-immobility.ru http://leadnews.ru
http://grand-finance.ruhttp://body-treatment.ruhttp://kupil-jilie.ru http://joomspider.com

Služba spolupracuje i s dobrovolníky, které využívá v podpoře jednotlivých uživatelů v konkrétních činnostech.

Dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách a prováděcí vyhlášky 505/2006 poskytujeme v rámci služby sociální rehabilitace tyto činnosti: 

a) Nácvik dovedností pro zvládání péče o vlastní osobu, soběstačnosti a dalších činností vedoucích k sociálnímu začleňování

b) Zprostředkování kontaktu se společenským prostředím

c) Výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti

d) Pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí
Podrobnější popis činností naleznete - ZDE >>


Ergoterapeutické aktivity

  • Jednou za 14 dní v pondělí od 14:30 hodin je možné tvořit nejrůznější výrobky či podílet se na různých činnostech (sázení květin, příprava na Velikonoce, výroba mýdla apod.). Výrobky pořízené v rámci aktivity si může účastník odnést domů. 
  • Ergoterapie ve svých širokých možnostech umožňuje člověku prostřednictvím smysluplného zaměstnávání zachovat si a využívat schopnosti potřebné pro zvládání běžných denních, pracovních, zájmových a rekreačních činností. Je vhodná pro všechny věkové kategorie, pro lidi se zdravotním postižením i zdravou populaci. Mnohdy je důležitá při „návratu“ do života po různých onemocněních, úrazech nebo stresových a zátěžových obdobích, po prožitých životních krizích. 

Vzdělávací kurzy a jejich nabídka

  • V týdnu od 1. února otevíráme nový běh vzdělávacích kurzů. Kurzy ve službě Restart probíhají vždy půl roku, 1x do týdne. Výstupem z kurzu jsou certifikáty, pro jejichž získání je nutné splnit několik podmínek: docházka, průběžné testy a úspěšně zvládnout závěrečný test na 80 %. V současné době již běží vzdělávací kurzy - Konverzace AJ a Základy práce s PC. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo telefonicky: 736 447 248.
  • Náplň jednotlivých kurzů si můžete přečíst v aktualitách, na hlavní stránce služby.

Informační e-mail o aktivitách ve službě

  • Pokud Vás zaujaly naše aktivity a chtěli byste dostat pravidelný přehled o tom, co děláme, nebo co plánujeme, můžete se přihlásit skrze on-line formulář a budeme Vám pravidelně zasílat harmonogram našich aktivit.

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie