Подробнее на сайте: http://dohodok.ru http://grand-finance.ru
http://choose-house.ruhttp://my-immobility.ruhttp://kupil-jilie.ru http://maintain-health.ruhttp://body-treatment.ruhttp://leadnews.ru http://my-houseroom.ru http://health-treatment.ru Go to top of pagehttp://joomspider.comGo to top of pagehttp://repair-dwelling.ru Go to top of pagehttp://java-code.ru http://buy-immobility.ruhttp://tryjoomla.net

O InternetPoradně

Posláním organizace je za pomoci moderních informačních technologií přispívat k sociálnímu začleňování, zaměstnávání a vzdělávání osob v nepříznivé sociální situaci včetně vzdělávání odborníků v sociální oblasti.

Její zakladatelé v létě 2001 spustili ojedinělý projekt poradenství na internetu prostřednictvím odborníků z různých oblastí od lékařů, psychologů po speciální pedagogy, psychoterapeuty. Od března 2007 se organizace rozrostla o dvě sociální služby Poradnu pro osoby se zdravotním znevýhodněním a Službu sociální rehabilitaci Restart. V roce 2010 InternetPoradna začala sociálně podnikat a prodávat výrobky z chráněných dílen na portálu sofieshop.cz (Provoz Sofieshop byl ukončen v polovině roku 2012). V roce 2012 založila o.s. InternetPoradna.cz také dceřinnou společnost o.p.s. SofisOfis. Její náplní byla zejména tvorba video životopisů pro osoby se zdravotním postižením. Projekt ukončil svou činnost ke konci roku 2013.

Jednotlivé sekce z.s. InternetPoradna.cz:

iPoradna - poradenství na internetu nejen pro osoby se zdravotním postižením

Poradna - pro osoby se zdravotním znevýhodněním a  seniory  v Olomouci

Restart - služba sociální rehabilitace v Olomouci

Olomoucká linka důvěry - telefonická krizová pomoc.

E-linka - pomoc lidem nacházejícím se v krizi skrze chat.

V InternetPoradně pracuje více jak polovina lidí se zdravotním postižením. Jednak jsou to pracovníci Poradny a iPoradny a dále byli od března 2010 zaměstnáváni pracovníci se zdravotním postižením i v sociální firmě – Sofieshop.cz, jejíž provoz byl však ukončen v polovině roku 2012. V roce 2012 založila InternetPoradna.cz dceřinnou společnost SofisOfis, o.p.s., která byla realizátorem projektu Ukažte se! Profesní videoprezentace pro každého. SofisOfis ukončila svou činnost ke konci roku 2013.

InternetPoradna.cz se věnuje i vzdělávání odborníků v sociální oblasti a usiluje o větší informovanost veřejnosti o lidech s postižením.

InternetPoradna.cz spolupracuje se širokou škálou partnerů, neziskových organizací, institucí, firem a novinářů.

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie

Rychlý kontakt

587 406 126
recepce@internetporadna.cz

Všechny kontakty